• skop6.jpg
  • skop4.jpg
  • skop5.jpg

 

Poule A
Groep 3

Driesprong
Wegwijzer
vd Hucht PP 1
Achtbaan 1

 

Poule B
Groep 3

vd Hucht PP 2
Da Costa
Achtbaan 2

 

Poule C
Groep 4

Driesprong
Wegwijzer
vd Hucht Val 1
ludgerus

 

Poule D
Groep 4

vd Hucht Val 2
Da Costa
Ludgerus 2
vd Hucht PP 1 

 

Poule E
Groep 5

Ludgerus 3
vd Hucht PP 2
Achtbaan

 

Poule F
Groep 5

Driesprong 1
Wegwijzer
vd Hucht PP 1
vd Hucht Libel

 

Poule G
Groep 5

vd Hucht PP 2
Da Costa
Driesprong 2
Achtbaan 1

 

Poule H
Groep 5

Achtbaan 2
vd Hucht PP 3
Ludgerus
vd Hucht Val

 

Poule i
Groep 6 meisjes

Driesprong
Ludgerus
vd Hucht Libel
vd Hucht PP 

 

Poule J
Groep 6 jongens

Wegwijzer
Driesprong
vd Hucht Val
Da Costa

 

Poule K
Groep 6 jongens

Ludgerus
vd Hucht Libel
vd Hucht PP
Achtbaan

 

Poule L
Groep 7 Meisjes

Wegwijzer
Ludgerus
vd Hucht PP
Achtbaan

 

Poule M
Groep 7 jongens

Driesprong
Wegwijzer
Achtbaan 1
vd Hucht PP 1 

 

Poule N
Groep 7 jongens

vd Hucht PP 2
Ludgerus
Achtbaan 2
Da Costa 

 



 

Poule A groep 3                                                 Poule B groep 3

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 13.00  5  Driesprong  vd Hucht PP 1  5-1    13.00  4  vd Hucht PP 2  Da Costa  2-1
 13.12  5   Wegwijzer  Achtbaan 1   0-3    13.12   4  Achtbaan 2  vd Hucht PP 2  0-5
 13.24  5  Driesprong  Wegwijzer  3-0    13.24  4  Da Costa  Achtbaan 2  9-0  
 13.36   5  vd Hucht PP 1  Achtbaan 1  2-2    13.36  4  Da Costa  vd Hucht PP 2  1-2  
 13.48   5  vd Hucht PP 1  Wegwijzer  3-0    13.48  4  vd Hucht PP 2  Achtbaan 2  9-1  
 14.00   5  Driesprong Achtbaan 1   2-2    14.00  4  Achtbaan 2  Da Costa  0-6  

Poule C groep 4                                                  Poule D groep 4

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 14.12  5  Driesprong   vd Hucht Val 1  3-3    14.12  4  vd Hucht Val 2  Ludgerus 2   2-2
 14.24  5   Wegwijzer  Ludgerus 1   1-2    14.24   4  Da Costa  vd Hucht PP 1  3-0
 14.36  5  Driesprong  Wegwijzer   1-1    14.36  4  vd Hucht val 2  Da Costa  2-1  
 14.48  5  vd Hucht Val 1  Ludgerus 1   5-4    14.48  4  Ludgerus 2  vd Hucht PP 1   3-3  
 15.00   5  vd Hucht Val 1   Wegwijzer   4-6    15.00  4  Ludgerus 2  Da Costa  0-0  
 15.12   5  Driesprong  Ludgerus 1   2-2    15.12  4  vd Hucht Val 2  vd Hucht PP 1  2-3  

Poule E  groep 4                                                 Poule F groep 5

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 15.24  4  Ludgerus 3  vd Hucht PP 2  0-2    13.00  3  Driesprong 1  vd Hucht PP 1   0-0
 15.36  4  Achtbaan  Ludgerus 3   3-2    13.12  3  Wegwijzer  vd Hucht Libel  1-2
 15.48  4  vd Hucht PP 2  Achtbaan  1-0    13.24  3  Driesprong 1  Wegwijzer  3-2  
 16.00   4  vd Hucht PP 2  Ludgerus 3  2-3    13.36  3  vd Hucht PP 1  vd Hucht Libel  2-2  
 16.12   4  Ludgerus 3  Achtbaan  6-2    13.48  3  vd Hucht PP 1  Wegwijzer  0-3  
 16.24     Achtbaan  vd Hucht PP 2  2-7    14.00  3  Driesprong 1  vd Hucht Libel  4-0  

Poule G groep 5                                                 Poule H groep 5

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 13.00  2  vd Hucht PP 2  Driesprong 2  1-1    14.12  3  Achtbaan 2  Ludgerus  1-2
 13.12  2  Da Costa  Achtbaan 1  0-4    14.24   3  vd Hucht PP 3  vd Hucht Val  2-2
 13.24  2  vd Hucht PP 2  Da Costa  5-0    14.36  3  Achtbaan 2  vd Hucht PP 3  2-3  
 13.36  2  Driesprong 2  Achtbaan 1  0-1    14.48  3  Ludgerus  vd Hucht Val  3-1  
 13.48  2  Driesprong 2  Da Costa  6-0    15.00  3  Ludgerus  vd Hucht PP 3  3-2  
 14.00  2  vd Hucht PP 2  Achtbaan 1  2-2    15.12  3  Achtbaan 2  vd Hucht Val  1-2  

Poule i groep 6 meisjes                                  Poule j groep 6 jongens

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 13.00  1  Driesprong  vd Hucht Libel  3-0    14.12  1  Wegwijzer  vd Hucht Val  2-0
 13.12  1   Ludgerus  vd Hucht PP  0-0    14.24   1  Driesprong  Da Costa  8-0
 13.24  1  Driesprong  Ludgerus  0-1    14.36  1  Wegwijzer  Driesprong  0-2  
 13.36  1  vd Hucht Libel  vd Hucht PP  0-4    14.48  1  vd Hucht Val  Da Costa  3-0  
 13.48  1  vd Hucht Libel  Ludgerus  0-5    15.00  1  vd Hucht Val  Driesprong  0-5  
 14.00  1  Driesprong  vd Hucht PP  0-2    15.12  1  Wegwijzer  Da Costa  6-1  

Poule K groep 6 jongens                                Poule L groep 7 Meisjes

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 14.12  2  Ludgerus  vd Hucht PP  1-4    15.24  1  Wegwijzer  vd Hucht PP  2-2
 14.24  2   vd Hucht Libel  Achtbaan  5-4    15.36  1  Ludgerus  Achtbaan  1-2
 14.36  2  Ludgerus  vd Hucht Libel  2-2    15.48  1  Wegwijzer  Ludgerus  4-1  
 14.48  2  vd Hucht PP  Achtbaan  4-0    16.00  1  vd Hucht PP  Achtbaan  2-0  
 15.00  2  vd Hucht PP  vd Hucht Libel  3-2    16.12  1  vd Hucht PP  Ludgerus  3-0  
 15.12  2  Ludgerus  Achtbaan  3-2    16.24  1  Wegwijzer  Achtbaan  2-1  

Poule M groep 7 jongens                                Poule N groep 7 jongens

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 15.24  2  Driesprong  Achtbaan 1  0-2    15.24  3  vd Hucht PP 2  Achtbaan 2  4-3
 15.36  2   Wegwijzer  vd Hucht PP 1  0-2    15.36   3  Ludgerus  Da Costa  1-1
 15.48  2  Driesprong  Wegwijzer  0-3    15.48  3  vd Hucht PP 2  Ludgerus  5-1  
 16.00  2  Achtbaan 1  vd Hucht PP 1  2-2    16.00  3  Achtbaan 2  Da Costa  1-4  
 16.12  2  Achtbaan 1  wegwijzer  1-1    16.12  3  Achtbaan 2  Ludgerus  2-1  
 16.24  2  Driesprong  vd Hucht PP 1  0-4    16.24  3  vd Hucht PP2  Da Costa  5-1  

Kruisfinale Poule M tegen N

Tijd Veld Team Team uitslag
 16.48  1  nr 1 poule M  vd Hucht PP 1  nr 2 poule N Da Costa  4-1
 16.48  2  nr 1 poule N vd Hucht PP 2  nr 2 poule M Achtbaan 1  4-3
 17.12  1  Finale poule N/M vd Hucht PP 1  vd Hucht PP 2  0-3