• skop6.jpg
  • skop4.jpg
  • skop5.jpg

 

Poule A
Groep 3

Wegwijzer
vd Hucht PP


 

Poule B
Groep 4

Wegwijzer
Ludgerus 2
Driesprong
vd Hucht PP
Ludgerus 1

 

Poule C
Groep 5

Ludgerus 1
vd Hucht PP 1
Achtbaan gemengd
Ludgerus 2
vd Hucht PP 2

 

Poule D
Groep 6 Meisjes

Wegwijzer
vd Hucht PP


 

Poule E
Groep 6 Jongens

Wegwijzer
Driesprong
vd Hucht PP 1

 

Poule F
Groep 6 Jongens

PWA gemengd
vd Hucht PP 2
Ludgerus

 

Poule G
Groep 7 Meisjes

Ludgerus
vd Hucht PP 
vd Hucht Libel gemengd


 

Poule H
Groep 7 Jongens

Wegwijzer
Ludgerus
vd Hucht PP

     
           
   

 

 



 

Poule A groep 3                                                 Poule B groep 4

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 13.00   Warming Up  Warming Up       13.00    Warming Up Warming Up  
 13.15  2  vd Hucht PP  Wegwijzer  0-1    13.15 3  Ludgerus 2  Driesprong  5-0
 13.30 2  Wegwijzer  vd Hucht PP  2-0    13.30 3  Wegwijzer  vd Hucht PP 1  0-1  
 13.45  2          13.45 3  vd Hucht PP 1  Ludgerus 1  0-2  
 14.00  2  Wegwijzer  vd Hucht PP   3-3    14.00 3  Ludgerus 1  Driesprong  8-0  
 14.15 2  vd Hucht PP  Wegwijzer  4-2    14.15 3  Ludgerus 2  Wegwijzer  1-1  
             14.30 3  Driesprong  Wegwijzer  0-5
             14.45 3  Ludgerus 1  Ludgerus 2  2-0
             15.00 3  Driesprong  vd Hucht PP 1  0-5
             15.15 3  Ludgerus 1  Wegwijzer  2-2
             15.30 3  vd Hucht PP 1  Ludgerus 2  0-0

Poule C groep 5                                                  Poule D groep Meisjes

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 13.00   Warming Up Warming Up      13.00   Warming Up Warming Up  
 13.15 4  Ludgerus 1  Achtbaan  1-2    13.15 1 vd Hucht PP  Wegwijzer  3-1
 13.30 4  vd Hucht PP 2  vd Hucht PP 1  1-1    13.30 1  Wegwijzer  vd Hucht PP   1-2  
 13.45 4  vd Hucht PP 1  Ludgerus 2  2-1    13.45 1        
 14.00 4  Ludgerus 2  Achtbaan  0-1    14.00 1  Wegwijzer  vd Hucht PP   0-3  
 14.15 4  Ludgerus 1  vd Hucht PP 2  0-1    14.15 1  vd Hucht PP  Wegwijzer  4-1  
 14.30 4  Achtbaan  vd Hucht PP 2  3-1            
 14.45 4  Ludgerus 2  Ludgerus 1  0-0            
 15.00 4  Achtbaan  vd Hucht PP 1  3-1            
 15.15 4  Ludgerus 2  vd Hucht PP 2  1-2            
 15.30 4  vd Hucht PP 1  Ludgerus 1  4-2            

Poule E  groep 6 Jongens                                Poule F groep 6 Jongens 

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 14.30  1  Wegwijzer  vd Hucht PP 1  1-3    15.45  4  PWA  vd Hucht PP 2  1-3
 14.45  1  Driespong  Wegwijzer  4-2    16.00  4  Ludgerus  PWA  1-1
 15.00  1  vd Hucht PP 1  Driesprong  3-4    16.15  4  vd Hucht PP 2  Ludgerus  3-0  
 15.15   1  vd Hucht PP 1  Wegwijzer  2-1    16.30  4  vd Hucht PP 2  PWA  1-3  
 15.30  1  Wegwijzer  Driesprong  0-3    16.45 4  PWA  Ludgerus  4-1  
 15.45      1  Driesprong  vd Hucht PP 1  5-2    17.00  4  Ludgers  vd Hucht PP 2  0-1

Poule G groep 7 Meisjes                                 Poue H groep 7 jongens   

Tijd Veld Team Team uitslag   Tijd Veld Team Team uitslag
 16.00 1  Ludgerus  vd Hucht PP  0-4    16.00  2  Wegwijzer  vd Hucht PP  2-3
 16.15 1  vd Hucht Libel  Ludgerus  4-0    16.15  2  Ludgerus  Wegwijzer  5-1
 16.30 1  vd Hucht PP   vd Hucht Libel  1-5    16.30  2  vd Hucht PP  Ludgerus  0-2  
 16.45 1  vd Hucht PP   Ludgerus  2-0    16.15  2  vd Hucht PP  Wegwijzer  2-2  
 17.00 1  Ludgerus  vd Hucht Libel  3-2    16.45  2  Wegwijzer  Ludgerus  1-2  
 17.15 1  vd Hucht Libel  vd Hucht PP   2-1    16.45  2  Ludgerus  vd Hucht PP  3-2